Smartiptv Programı SONY

Smartiptv Programı Kurulumu


SMARTIPTV Programına Yükleme Yapabilirsiniz.

Giriş Yaptıktan Sonra Üst Menüden Kurulum Kılavuzu Sekmesine Basınız.

Açılan Sayfada Kullanıcı Adınız ve Şifreniz Görüntülenir.

Hemen Altında MAC Adresi ve PIN Kodu Yazar.

TV nizde Olan Smart IPTV Programınızda Bulunan MAC Adresinizi.

MAC Yazan Yere Yazınız PIN Kısmını BOŞ Bırakın.

Ardından Yüklemeyi Başlat Butonuna Basınız.

Yükleme Tamamlandı Uyarısı ile TV'nize Yükleme Yapmış Olursunuz.

Kanal Listeniz Otomatik Olarak Gelmedi ise Kumandanızdan MAVİ Tuşa ( Reoland) Basın.

Yada Programı Kapatıp Açınız.


Smart iptv LG televizyonları için özel olmayıp bir çok tv de bulunan bir uygulamadır. Her cihaz da Smart ip tv 7 gün ücretsiz test kullanımı sunmaktadır. 7 gün bitiminde beğenmeniz halinde uygun bir fiyat olan 6.49€’ya uygulamayı sınırsız şekilde satın alabilirsiniz.

Smart ip tv lg yayın kurulumu için tek yapmanız gereken smart ip tv uygulamasına giriş yapıp MAC butonuna tıklayıp size otomatik olarak verilecek kodu bize iletmenizdir. Televizyon uygulama bölümünde smart ip tivi’yi bulamıyorsanız lg app’dan uygulamayı bir kaç saniye içinde indirebilirsiniz.

MAC kodunu alıp bizlere göndermeniz halinde aynı anda tarafımızdan yayınlar yüklenmektedir. Dilerseniz kendinize özel kanal listesi oluşturabilir, hangi kanalları izleyeceğinize siz karar verebilirsiniz. Bunun için tarafımızdan M3U dosyası sizlere verilecektir. İlk yapmanız gereken siptv.eu adresine giriş yapmanız ve en altta bulunan kutuya MAC kodunuzu yazmanız gerekmektedir. Sonrasında ise reset tuşuna basmanız yeterlidir. ( daha önceden kullanım yapmış olanlar reset tuşuna bastığında kayıtlı kanalları silinecektir)

Son yapmanız gereken ise üstte bulunan kutuya tekrar MAC kodunuzu yazınız ve masa üstünde bulunan M3U dosyanızı seçip yükleyiniz.